Rolmasz-Pol jest oficjalnym dealerem marki Multiva

O firmie Multiva

Multiva to marka wysokiej jakości maszyn rolniczych produkowanych przez firmę Dometal Oy. Firma ma siedzibę w Loimaa, w południowo-zachodniej Finlandii i została założona w 1997 roku.

Punktem wyjścia dla firmy była ciężka, gliniasta gleba regionu Loimaa. Ziemia jest żyzna, ale wymaga solidnych i wydajnych maszyn uprawowych. Miejscowi rolnicy nie mogli znaleźć odpowiednich maszyn na rynku i w miarę jak rozeszła się wieść o Multivie, przyjęli ją szeroko do swoich gospodarstw. Historia Multivy zaczęła się. 

Slogan Multivy - Cultivating the future - mówi wiele o kulturze firmy. Dometal Oy intensywnie inwestuje w rozwój i testowanie produktów, a także w najnowsze metody produkcji, takie jak robotyka. Gwarantuje to nowoczesne i konkurencyjne rozwiązania dla klientów na całym świecie.

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo 

 

 

 

Brony zębowe

Brony Multiva zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze podłoże dla udanych zbiorów. Brony można dostosować do różnych wymogów siewu. Brony Multiva stanowią optymalne połączenie wydajności, trwałości i opłacalności i zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom nowoczesnego gospodarstwa.

 

TopLine Super XL

Multiva TopLine Super XL to trwała i wszechstronna brona, która reprezentuje nowy sposób myślenia o uprawie gleby. TopLine Super XL zapewnia użytkownikowi niezrównaną elastyczność w odniesieniu do wyzwań związanych z różnymi metodami siewu i warunkami uprawy. Brona ta może być używana zarówno do lekkiej uprawy ścierniska, jak i do tradycyjnej uprawy gleby na polu zaoranym lub uprawionym. Umożliwia to przygotowanie podłoża pod siew i płytką uprawę ścierniska w każdych warunkach przy użyciu jednej maszyny. Mocne zęby zapewniają wysoką jakość pracy w każdych warunkach, nawet podczas badań. TopLine Super XL to większa wydajność, ciężka rama została zaprojektowana do pracy z prędkością do 15 km/t.

·       Maksymalna trwałość i wydajność

·       9 osi zębów i wyjątkowo długa rama

·       Zęby TerraSuper 12x65

·       Do lekkich prac na ściernisku, na zaoranej lub uprawionej glebie

·       Szerokość robocza od 6 do 14,5 m

 

CrossLine

CrossLine to brona nowej generacji przeznaczona do uprawy gleby i orki. Gęsty rozstaw zębów zapewnia bardzo intensywną uprawę na całej szerokości roboczej. Nową bronę CrossLine docenią przede wszystkim rolnicy, którzy chcą uzyskać perfekcyjne wykończenie gleby na cięższych typach przed wysiewem wysokowartościowych drobnych nasion. Duże koła i opcjonalne przednie koła podporowe zapewniają bardzo dokładną głębokość roboczą nawet przy prędkości roboczej do 15 km/h. Intensywny efekt kultywacji realizowany przez 9 rzędów zębów i efektywne narzędzia tylne pozwala klientowi wybrać odpowiednie ustawienie dla danego zastosowania.

 

·       Intensywne przygotowanie podłoża pod siew na glebach ciężkich

·       9 osi zębów o gęstym rozstawie 65 mm 

·       Szerokość robocza od 6 do 14,5 m

·       Zęby TerraFlex 10x45

·       Opony 340/55-16 w standardzie

 

Avaran

Brona Avaran charakteryzuje się pomysłową, kompaktową konstrukcją i wielofunkcyjnością. Brona jest skutecznym narzędziem do przygotowania podłoża pod siew na polach wstępnie uprawionych i zaoranych. Dzięki szerokiemu rozstawowi zębów w dobrych warunkach możliwa jest również lekka uprawa ścierniska. Długa i przestronna rama pozwala na uprawę w różnych warunkach. Zęby TerraSuper 10x65 mm zapewniają doskonałą stabilność głębokościową i agresywne wibracje, co jest korzystne dla klientów posiadających glebę o drobnej strukturze. 

·       Mocna brona do pracy w różnych warunkach 

·       8 osi zębów, bardzo otwarta rama 

·       Szerokość robocza od 6 do 8 m

·       Wytrzymałe zęby TerraSuper 10x65

·       Szerokość transportowa 3m

 

Optima T

Optima T to mocna brona do każdego rodzaju gleby. Obszerna konstrukcja ramy, opony flotacyjne i wytrzymałe zęby TerraFlex sprawiają, że Optima jest doskonałą broną do pracy w różnych warunkach.

Optima T jest od lat używana i testowana w tysiącach gospodarstw rolnych i sprawdza się zarówno na glebach lekkich, jak i ciężkich glinach.

·       Mocna brona do różnych gleb

·       7 osi zębowych, bardzo mocna rama

·       Szerokość robocza od 6 do 10 m

·       Wytrzymałe zęby TerraFlex 10x4

·       Duże opony na przesuniętych wózkach

·       Efektywny osprzęt tylny

 

 

 

 

 

by  SAGGRA Sp. z o.o.

Wolica Pusta 1a

63-040 Nowe Miasto nad Wartą

tel. +48 61 287 41 64

e-mail: biuro@rolmasz-pol.com.pl

Serwis: serwis@rolmasz-pol.com.pl

NIP: 7861004345 

REGON: 630353707

 

© Saggra Sp. z o.o.. All Rights Reserved.

Search