Oferta

Kompleksowe remonty przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno firmy Geringhoff .

2 lata gwarancji

Od wielu lat oferujemy naszym klientom kompleksowe remonty przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno firmy Geringhoff objęte dwuletnią gwarancją. Nawet bardzo zniszczone maszyny, które do nas trafiają, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów w dziedzinie remontów tych maszyn, otrzymują one ”drugie i kolejne życia” ciesząc swoich właścicieli wydajną i bezproblemową pracą w polu podczas kolejnych sezonów żniwnych.

Sprzedaż maszyn używanych po odbudowie.

2 lata gwarancji

Dla osób, które chcą cieszyć się rewelacyjną technologią i rozwiązaniami firmy Geringhoff, jednakże zakup nowej maszyny to zbyt wysoki koszt,

oferujemy maszyny używane po odbudowie. Które wyglądają jak nowe i pracują w polu jak nowe. Dodatkowo maszyny te objęte są dwuletnią gwarancją.

Przebudowa Państwa przystawki np. z 4-rzędowej na 6-rzędową.

2 lata gwarancji

Jeżeli przystawka do zbioru kukurydzy na ziarno firmy Geringhoff, którą Państwo posiadacie okazuje się po pewnym czasie za mała i co za tym idzie mało wydajna proponujemy przebudowę  Państwa przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno np. z 4-rzędowej czy pięciorzędowej na 6-rzędową czy 8-rzędową. Po tego typu przebudowie maszyna również objęta jest dwuletnią gwarancją.

Wykonanie adaptacji przystawki firmy Geringhoff pozwalającej zamontowanie maszyny na kombajnach dowolnego typu.

Jeżeli zmieniliście Państwo swój kombajn na inny a przystawka do zbioru kukurydzy na ziarno nie pasuje, wykonamy dla Państwa adaptację, która pozwoli na zamontowanie maszyny do kombajnu dowolnego typu.

Części zamienne do przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno firmy Geringhoff.

Jeżeli coś się zużyje lub uszkodzi, oferujemy części zamienne do przystawek do zbioru kukurydzy na ziarno firmy Geringhoff.

Katalogi części

- Mais Star Horizon pobierz

- PC pobierz

- ROTA-DISC pobierz

- Mais Star pobierz

- Mais Star 2014 pobierz

 

Regeneracja rotorów do przystawek firmy Geringhoff.

Jeżeli planujecie Państwo wymienić swoje stare, zużyte rotory w maszynie na nowe, proponujemy regenerację Państwa rotorów. Regeneracja jest rozwiązaniem cenowo korzystnym, a jakość rotorów wykonanych przez naszą firmę jest porównywalna do nowych oryginalnych rotorów.

Pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego finansowania na usługi naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

Back to Top