Tradycja jest jednym z filarów, na którym opiera się ROLMASZ-POL. Już ponad 25 lat działamy na rynku maszyn rolniczych i dostarczamy produkty najwyższej jakości dla klientów na całym świecie. Nasze profesjonalne doświadczenie sięga 1994 roku, jednak podwaliny pod firmę zbudowaliśmy jeszcze wcześniej. Wszystko zaczęło się od pasji, która trwa aż do dziś. Naszą pracę wykonujemy z dużą radością i satysfakcją, a zadowoleni klienci są dla nas miernikiem osiągniętego sukcesu. W naszej działalności dbamy przede wszystkim o szczegóły. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, dzięki czemu już ponad 25 lat możemy pomagać wam ? rolnikom ? co jest główną misją naszego przedsiębiorstwa. Chcemy dostarczyć Wam maszyny najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Jesteśmy generalnym przedstawicielem i autoryzowanym serwisem na terenie Polski firmy MORESIL S.L., która od ponad 60 lat produkuje i dostarcza rolnikom na czterech kontynentach najwyższej jakości sprzęt rolniczy. W swojej gamie produktów firma MORESIL oferuje między innymi znakomite innowacyjne przystawki do zbioru kukurydzy na ziarno, hedery zbożowe, żniwiarki pokosowe, hedery do zbioru słonecznika.

Od 1998 roku aż do 2017 byliśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem firmy Geringhoff na terenie Polski. Przez ponad 20 lat współpracy z niemiecką firmą zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę, które pozwalają nam na wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i, co najważniejsze, na spełnienie tych oczekiwań w zakresie remontów, przebudowy maszyn czy regeneracji rotorów firmy Geringhoff.

Ilość wykonanych przez nas serwisów liczymy w setkach. Faktem pozostaje, że wszystkie te remonty wykonywaliśmy dbając o szczegóły i rzetelność pracy. Nigdy nie popadliśmy w rutynę, a o naszym sukcesie świadczą powracający do nas klienci i to, że polecają nas innym rolnikom. Takie rekomendacje są dla nas najważniejsze, bo dowodzą, że swoją pracę wykonujemy nie tylko z dużą radością, ale i z zamierzonymi efektami. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego wyremontowane i odbudowane maszyny obejmujemy dwuletnią gwarancją. Za naszą misję uznajemy dostarczanie sprawdzonej technologii i wysokiej jakości usług na polską kieszeń.

Jesteśmy także generalnym przedstawicielem firmy MEIER BRAKENBERG. Firma ta od 1997 roku pracuje nad innowacjami dla producentów trzody chlewnej. W ofercie znajdują się profesjonalne wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące, inwentarzowe wagi do ważenia trzody chlewnej, systemy zraszania i chłodzenia, dezynfekcji, pojenia, iniektory służące do podawania witamin, leków czy minerałów.

 

"Przez cały czas naszej działalności nieustannie się rozwijamy.

Robimy to z myślą o naszych klientach,

żeby mieli gwarancję najwyższej jakości maszyn

oraz usług w rozsądnej cenie."

 

                                                               Małgorzata Sudnik-Lisiecka

                                                                     CEO SAGGRA Sp. z o.o.

 
   

by  SAGGRA Sp. z o.o.

Wolica Pusta 1a

63-040 Nowe Miasto nad Wartą

tel. +48 61 287 41 64

e-mail: biuro@rolmasz-pol.com.pl

Serwis: serwis@rolmasz-pol.com.pl

NIP: 7861004345 

REGON: 630353707

 

© Saggra Sp. z o.o.. All Rights Reserved.

Search